Menu Content/Inhalt
TI KUAN YIN
TI KUAN YIN
58,00 Kč
MATE ENERGY DRINK
MATE ENERGY DRINK
50,00 Kč
BRAZÍLIE SANTOS
BRAZÍLIE SANTOS
34,50 Kč
ČAJ PŘI NACHLAZENÍ
ČAJ PŘI NACHLAZENÍ
78,00 Kč

Obchodní podmínky

OBCHODNÍ A DODACÍ PODMÍNKY PRO ČR

Obchodní podmínky internetového obchodu se řídí níže uvedeným nákupním řádem, jakož i platnými právními předpisy a obchodními zvyklostmi.

Veškeré nabízené zboží pochází od autorizovaných dovozců a oficiálních distributorů pro ČR. Je standardní kvality a je na něj poskytována plná záruka dle platných právních předpisů a dle záručních podmínek výrobce či dovozce.

OBJEDNÁVKA

Vaší objednávku můžete zaslat mailem na adresu: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny ,
nebo vyřídit telefonicky na čísle: 379720001 v pracovní době obchodu (PO – PÁ  09-12  a  13-17,  SO 9-12) .

Pro objednání zboží potřebujete tyto údaje:

Kód zboží

Požadované množství  (v případě kávy uveďte zda jí chcete namletou a na jakou hrubost)

Vaší kompletní adresu (jméno, příjmení, ulici, číslo popisné, město, PSČ a telefonní číslo

Pro případ nutnosti storna objednávky ze strany prodávajícího)

Zboží Vám bude zasláno poštou na dobírku. Obvykle do 5 (max.7) pracovních dnů. K ceně zboží se připočítává poštovné a balné dle tarifů české pošty.

Odesláním objednávky vybraného zboží zákazník potvrzuje závaznost objednávky a vyjadřuje souhlas s obchodními podmínkami firmy Kačaby, Eliška Dolinová, Dukelská 30, 344 01  Domažlice.

STORNO OBJEDNÁVKY

Ze strany nakupujícího lze stornovat objednávku telefonicky pokud je objednávka přijatá a zboží nebylo expedováno. V případě pozdějšího zrušení objednávky má Kačaby, Eliška Dolinová, Dukelská 30, 344 01  Domažlice, nárok na náhradu škody, především prokazatelných nákladů spojených s expedicí zboží.

Na storno ze strany prodávajícího má Kačaby, Eliška Dolinová, Dukelská 30, 34401  Domažlice nárok v případě, že se objednané zboží během vyřizování objednávky přestane vyrábět nebo dodávat na český trh, případně se jeho cena změní. O stornu objednávky bude zákazník informován.

DODÁNÍ ZBOŽÍ

Zboží je standardně zasláno do 5 (max. 7) pracovních dnů poštou na dobírku. Cena odpovídá ceně zboží + poštovné a balné dle tarifů české pošty. Při odběru zboží nad 3000,-  hradí poštovné naše firma.

U méně běžného nebo problematického zboží však tato lhůta nemůže být zaručena, neboť závisí na dalších distributorech a dovozcích. V případě nedostupnosti zboží nebo delší dodací lhůty bude zákazník o této skutečnosti informován telefonicky nebo elektronickou formou a může stornovat objednávku telefonicky bez jakýchkoli sankcí.

PŘEVZETÍ ZBOŽÍ

Máte-li při přebírání na poště pochybnosti o obsahu balíku (poškozený karton), zkontrolujte na přepážce za přítomnosti pracovníka pošty zboží s dodacím listem. Po zjištění závad je pošta povinna sepsat  zápis o uplatnění nároku na škodu.

ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY – VRÁCENÍ ZBOŽÍ

U zboží nakoupeného prostřednictvím internetového obchodu má kupující – fyzická osoba podle obč. zákoníku právo do 14 dnů od doručení zboží na jeho vrácení bez udání důvodu. Zboží nesmí být poškozené žádným způsobem, nést znaky používání či jinak znehodnocené a musí být zabalené v originálních obalech spolu s veškerým příslušenstvím. Ke zboží musí být přiloženy veškeré dokumenty včetně faktury. Následně bude zákazníkovi převedena příslušná částka, která bude snížena o poštovné a další prokazatelné náklady spojené s expedicí.

Zboží nelze vracet podle shora uvedeného v případě, že si zákazník převzal zboží osobně v obchodě.

OCHRANA OSOBNÍCH DAT

Kačaby, Eliška Dolinová, Dukelská 30, 34401  Domažlice si váží důvěry svých zákazníků a zavazuje se, že bude chránit jejich data, která musela být uvedena pro realizaci objednávky. Tato data nebudou v žádném případě poskytnuta třetí osobě. Provozovatel využije data pouze pro běžnou komunikaci se zákazníkem.

ODPOVĚDNOST ZA SPRÁVNOST ÚDAJŮ

Provozovatel upozorňuje, že informace na webových stránkách jsou z části přebírány od třetích stran a mohou ojediněle obsahovat věcné a technické nepřesnosti či typografické chyby a mohou být aktualizovány bez předchozího upozornění.

Kačaby, Eliška Dolinová, Dukelská 30, 344 01  Domažlice nenese vůči jiné straně odpovědnost za škody, způsobené použitím informací z internetového obchodu nebo odkazových webových stránek, nebyli-li tyto informace na přání zákazníka následně písemně potvrzeny z naší strany (Kačaby).

INFORMACE O FIRMĚ

Kačaby, Eliška Dolinová, Dukelská 30, 344 01  Domažlice.

IČO: 734 70 554

Firma zapsána v živnostenském rejstříku ke dni 15.7.2004.