Menu Content/Inhalt
Příslušenství arrow KOUPELOVÉ SOLI
CER19

KOUPELOVÉ SOLI


Cena: 89,00 Kč

Koupel v krystalické solance

je vhodným doplňkem péče o tělo. K přípravě koupelové solanky jsou nejlepší drobně nadrcené valounky přírodní krystalické soli.

¨       vede k vyrovnanému a přirozenému pH pokožky

¨       pomáhá udržovat vlhkost pokožky

¨       probouzí vlastní léčivou sílu těla

¨       dodává koloidní minerály a posiluje tělo

¨       přináší nejvyšší stupeň uvolnění

     Tato koupel má mimořádně silné relaxační účinky (blíží se stavu embrya v plodové vodě) a je nutné si po ní ještě alespoň hodinu odpočinout na lůžku. Po této koupeli většina lidí zažívá omlazující účinky.

     Návod na koupel:  připravíme tak, že do natékající vany vysypeme krystalickou sůl a natékající vodu napustíme o teplotě 37° C.  Teplota vody 37° C je důležitá, neboť chladnější voda odčerpává z těla energii, teplejší může navodit pocit těžkosti a únavy. Délka koupele je 30 min až 1 hodina.

     Podle požadovaných účinků zvolíme množství k. soli:

     pro lidi s lupenkou a nebo jinými kožními či zdravot-ními obtížemi je lepší menší koncentrace cca 1 až 2 polévkové lžíce. Také pokud chcete tuto koupel provádět na denní bázi je vhodné toto množství

     více očistné účinky koupele získáme tzv. osmózovým efektem. K tomu je zapotřebí vyšší koncentrace solného roztoku, na 1 vanu (100 – 120l) cca 1 kg soli. Při osmóze tělo uvolňuje škodlivé látky do koupele a současně kůží vstřebává minerální látky ze solanky. Tento proces podporuje odkyselení těla.

Hmotnost: 0,5kg