Menu Content/Inhalt
Přirodní oleje a šťávy arrow GOJI - KUSTOVNICE
ALL67

GOJI - KUSTOVNICE


Cena: 419,00 Kč

Goji = Kustovnice čínská
100% BIO šťáva vyrobená ze zralých plodů goji - kustovnice čínské. Bez obsahu přidaných látek - barviv, konzervnatů aj. Disponuje 3 certifikáty: BIO siegel, USDA organic, IFOAM

Kustovnice čínská patří mezi klenoty tradiční čínské medicíny, kterou bývá využívána pro omlazující účinky. Příznivě působí na činnost jater ledvin, pomáhá zprůchodňovat a uvolňovat energetické blokády.

100% neředěná šťáva z Kustovnice čínské (GOJI) - Lycium chinense, která je vyrobena z ručně sbíraných, zralých a čerstvých plodů. Tento doplněk stravy neobsahuje žádné konzervační látky, barviva ani umělá dochucovadla - je zcela přírodní, stabilizován pouze pasterizací. Hlavní výhodou užívání Kustovnice čínské v tekuté podobě je množství vstřebaných látek střevní sliznicí, které je oproti sušeným plodům několikanásobně vyšší. V oblastech Himalájí, odkud Kustovnice pochází, najdeme obyvatele s nejdelší průměrnou délkou života na Zemi. Je zde běžnou součástí stravy a je považována za symbol zdraví, pohody, síly, vytrvalosti, krásy, sexuální potence a touhy.

Kustovnice čínská je vhodná při:
posilování imunity, likvidaci volných radikálů (zpomalování procesu stárnutí)
posilování imunity jater a ledvin, vyživování krve,
zlepšování krvetvorby, zlepšování zrakové ostrosti,
impotenci, problémech s prostatou,
snižování krevního tlaku, léčbě lupénky,
zlepšování paměti, dodávání energie.

Tento produkt je registrovaný jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.
Balení 0,5L