Menu Content/Inhalt
Přirodní oleje a šťávy arrow ALOE VERA
DNM43

ALOE VERA


Cena: 390,00 Kč

Čistá šťáva z Aloe Vera Barbadensis Muller. Pochází z rostlin, pěstovaných bez použití pesticidů a chemických hnojiv. Jedná se o směs z celého listu a gelu, který je obsažen uvnitř. Speciální formulace COLON CLEANSE s fruktoligosacharidy (probiotikum) je užitečná z hlediska optimalizace růstu a vývoje mikroorganismů, které upravují střevní bakteriální flóru.

Složení: Aloe Vera (Aloe Barbadensis Miller), šťáva z listů (100 % šťáva), fruktooligosacharidy (Inulin) (6%), lékořice (Glycyrrhyza glabra) kořen (4,2 %), kysregulátor kyselosti: kyselina citrónová, konzervační látky:  benzoan sodný a sorban draselný.

Záruka ESI Nepasterizováno, bez přídavku cukru a barviv. Jedninečná formule, v níž se sčítají optimální vlastnosti vnitřní části listu (bez aloinu) a čistého gelu, obsaženého uvnitř, získaného přímo z čerstvé dužiny, krájené ručně. 
Získáno sběrem v USA. Systém zpracování zastudena.

 

 

Šťáva z Aloe je získávána přírodním způsobem ze speciálního druhu aloe - Aloe vera linne. Dužnina v listech Aloe obsahuje více než 200 biologicky aktivních složek s výjimečným posilujícím účinkem. Nejdůležitější z nich jsou polysacharidy s dlouhým řetězcem. Všechny složky šťávy z Aloe vera mají zcela nepochybně prospěšné účinky a díky přírodnímu výběru vhodných poměrů a spojení jsou její vlastnosti synergicky zesíleny. To znamená, že plnohodnotná, přírodní šťáva z Aloe působí daleko efektivněji a rychleji než její jednotlivé složky.

 Šťáva z Aloe je vyráběna z pečlivě vybíraných, nejčerstvějších, zcela dozrálých listů aloe. Metoda, jež je používána při jejím získávání, zaručuje úplné zachování všech nejlepších vlastností čerstvě vylisované šťávy. Důkladný sběr listů aloe, lisování životodárné šťávy pouze ze samotné vzácné dužiny bez kůry a použití patentované metody sběru garantuje uchování nejvyšších parametrů produktu - všech unikátních bioaktivních vlastností čerstvé šťávy včetně veškerých nejcennějších blahodárně účinkujících složek.